ΟΙ ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΚΑΙ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΣΤΑΥΡΩΝ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ


1.     Χατζηαποστόλου Ιωάννης 1.063 (εκλέγεται)
2.     Γιαννακούλα – Ζιούτα Κατερίνα 985 (εκλέγεται)
3.     Πογέλης Ανέστης 750 (εκλέγεται)
4.     Θεοδωρίδης Δημήτριος 686 (εκλέγεται)
5.     Πουντζουκίδης Κωνσταντίνος 651 (εκλέγεται)
6.     Θωμαίδης Παύλος 648 (εκλέγεται)
7.     Κεμανίδης 614 (εκλέγεται)
8.     Κοσμίδης Θεμιστοκλής 600 (εκλέγεται)
9.     Ξενιτίδης Χαρίλαος 566 (εκλέγεται στην περίπτωση που εκλεγεί Δήμαρχος ο κ. Κυριακίδης
10.                 Τσοπούλου 555
11.                 Πανάγος Ιωάννης 528
12.                 Ξοπλίδου Αμαλία 479
13.                 Δημητριάδου Εύη 460
14.                 Καμψιάδης Τριαντάφυλλος 451
15.                 Αβραμίδης Νίκος 443
16.                 Βουλγαράκης Γεώργιος 429
17.                 Μιχαηλίδου Σωτηρία 383
18.                 Μαυρογόνατου 369
19.                 Αποστολίδης Γεώργιος 359
20.                 Φλώρου 339
21.                 Καρυπίδου Τανάνη Ιωάννα 302
22.                 Μανιουρά Μαρία 299
23.                 Τριανταφυλλίδου Γεωργία 297
24.                 Φωτακέλης Ιωάννης 296
25.                 Τσούκας Λουλούδης 272
26.                 Παυλίδης Κώστας 261
27.                 Τσαβδαρίδης Κώστας 235
28.                 Καπασακαλίδης Πέτρος 213
29.                 Χαραλαμπίδης Αντώνης 208
30.                 Χοροζοπούλου 202
31.                 Τριανταφυλλίδου Βαρβάρα 192
32.                 Μουλλάς Απόστολος 189

33.                 Κωστίδης Ανέστης 178
34.                 Λιναρδάκης Ιωάννης 163
35.                 Κατσάρη Πόπη 106
Γαλλικός
1.     Κυριακίδης Δημήτρης 859 (εκλέγεται)
2.     Σοφού Χρυσή 551
3.     Πεικίδου Σουλτάνα 340
4.     Γκάντσου Βαϊτσα 312
5.     Καϊσίδης Ιωάννης 226
6.     Ιωαννίδου Σακαλή Συμέλα 223
7.     Λουκάς Δημήτρης 213
8.     Τσίγγα Μερίτα 190
Δοϊράνη
1. Σπανούδης Τριαντάφυλλος 479
Κρούσια
1. Σημαιοφορίδης Αλέκος 1.802 (εκλέγεται)
2. Μπαλάσκας Γεώργιος 1.141 (εκλέγεται)

3. Θρήσκου Βαΐα 1.119
4. Καπαλτσίδου Σοφία 983
5. Αθανασιάδης Δημήτρης 724
6. Κριτσιάνης Στέφανος 395
Μουριές
1. Καρυπίδης Ευστάθιος 425
2. Αργυρόπουλος Ελευθέριος 381
3. Κουτρής Χρήστος 297
Πικρολίμνη
1.     Κουρτίδης Βλάσης 513 (εκλέγεται)
2.     Παντελίδης Ιορδάνης 383
3.     Χατζηιωαννίδης 378
4.     Προδανά Βαϊτσα 369
5.     Πανάγου Φωτεινή 270
Χέρσο
1. Ιντζέλης Νίκος 651
2. Γαβουχίδου Νατάσσα 377
3. Πανοδήμου – Κόνιαρη Ευαγγελία 169

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου